Meble

Szafy skrytkowe – rodzaje i materiały. Co kupić do firmy?

Za pomocą szaf skrytkowych można uzyskać przestrzeń do przechowywania chronioną przed dostępem przez niepowołane osoby. Co warto kupić?

Szafki ze skrytkami, czyli inaczej szafki skrytkowe zaliczane są do kategorii mebli socjalnych czy mebli BHP w firmach. Charakteryzują się one przede wszystkim dużą przestrzenią na różne przedmioty, w których można je bezpiecznie przechowywać. Sprawdź, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze szafek ze skrytkami!

Jak wyglądają szafki skrytkowe?

Najczęściej szafki skrytkowe to dość duże meble metalowe, które wyposażone są w skrytki zamykane na zamki. Liczba skrytek, które znajdują się w tego typu szafkach, jest zależna od ich wymiaru oraz od samego wymiaru skrytek.

Najczęściej kupowane są szafki skrytkowe o liczbie skrytek wynoszących od 4 do 15. Szafki mogą być także ustawiane przy sobie, aby uzyskać jeszcze większą przestrzeń do przechowywania.

Szafy skrytkowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Producenci oferujący szafki skrytkowe mogą zaprezentować je w wielu wariantach, dlatego mogą być one dobrane specjalnie do liczby użytkowników oraz do metrażu pomieszczenia, w którym mają się znaleźć.

Dobierając szafki skrytkowe, warto przede wszystkim postawić na te, które wyróżniają się wysokiej jakości materiałami. Najczęściej kupowane są szafki skrytkowe metalowe, które wykonane są ocynkowanej oraz malowanej proszkowo stali. Takie szafki cechują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością oraz trwałością, są łatwe w utrzymaniu w czystości i dodatkowo bardzo estetyczne.

Można zakupić szafki skrytkowe w wielu barwach, między innymi w popularnej szarości, lecz także w kolorach jak biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty. Szafki mogą być także wykonane w dwóch kolorach.

Gdzie można zakupić szafki skrytkowe?

Aktualnie szafki skrytkowe można zakupić bezpośrednio u producentów. Z dostępnymi produktami można zapoznać się bliżej na ich stronach internetowych, gdzie sprzedawane są one także z dostawą pod wskazany adres. Można zatem zakupić szafki skrytkowe online – producent dostarczy je bezpośrednio do klienta.

You may also like

Leave a reply

More in Meble