Wnętrza

Zlewozmywaki granitowe – praktyczna strona elegancji

Przy projektowaniu nowoczesnej kuchni, oprócz walorów praktycznych liczy się przede wszystkim estetyka. Wiemy, jak ważna jest ona dla naszych Klientów, którzy oczekują od nas najwyższej jakości produktu cieszącego oko odwiedzających, nawet jeśli z założenia ma on pełnić funkcję praktyczną. Takie właśnie są oferowane przez nas zlewozmywaki.

Zlewozmywak granitowy – forma dla każdego

Nieustannie pracujemy nad tym, by przedstawiane przez nas zlewozmywaki dostosowane były do potrzeb każdej kuchni. Dlatego znaleźć mogą u nas Państwo ponad 100 różnych modeli zlewozmywaków wyprodukowanych w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Stosowane przez nas połączenie piasków granitowych i żywic od lat pozwala Państwu korzystać z naszych produktów bez zmartwień o zużycie czy powstające z czasem przy użyciu mało trwałych surowców defekty estetyczne. A połączenie to oferujemy w różnorodnych formach – klasycznej prostokątnej, ale również kwadratowej, owalnej czy nawet trójkątnej. Wybór kształtu to jednak dopiero początek. By mogli Państwo jeszcze lepiej spersonalizować nowy zlewozmywak tak, by idealnie wpasował się w wystrój kuchni w której ma zaistnieć, oddajemy do Państwa dyspozycji całą paletę barw do wyboru – od słynącego z ogromnej popularności beżu, koloru pustynnego szarego, białego czy czarnego, aż po podkreślającą nowoczesny charakter wnętrza czerwień, zieleń czy błękit.

Kolor, kształt… i co dalej? Czyli rodzaje zlewozmywaków

Bardzo ważnym etapem przy wyborze zlewozmywaka jest decyzja o jego wielkości, ilości i rozmieszczeniu komór, a co za tym idzie – funkcjonalności. Każdy nasz zlewozmywak przynosi Państwu inne zalety. Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe idealnie sprawdzą się w mniejszych aneksach kuchennych, w których szczególnie ceniona jest przestrzeń, albo w kuchniach większych, w których zmywanie odbywa się przy pomocy zmywarki. Jeśli natomiast zmywają Państwo częściej, nie ma lepszej decyzji niż postawienie na znane od wielu lat rozwiązanie, czyli zlewozmywak dwukomorowy. Co w przypadku, gdy kuchnia nie jest wystarczająco duża, by umieścić w niej taki zlewozmywak, a podstawą, którą kierują się Państwo przy wyborze jest najwyższa funkcjonalność? Wtedy warto zainteresować się zlewozmywakami półtorakomorowymi. Stanowią one złoty środek między funkcjonalnością, a przestrzenią.

Zlewozmywaki granitowe – cechy w pigułce

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań z zakresu wyposażenia kuchni. Co jednak wyróżnia oferowane przez nas zlewozmywaki granitowe?

  • trwałość na lata dzięki połączeniu granitu piaskowego z żywicami
  • najwyższe walory estetyczne, różnorodność barw i kształtów
  • ponad 100 oferowanych modeli tak, by spełnić potrzeby każdej kuchni, niezależnie od jej stylu
  • tylko polskie, zapewniające najwyższą jakość produkty, którym ufają Państwo od lat

You may also like

Leave a reply

More in Wnętrza