Wnętrza

Oryginalne pomysły na zapachowe prezenty

Woski zapachowe i świece, to idealny pomysł na prezent, szczególnie jeżeli celujemy w produkty z wysokiej półki. Wysoka półka nie oznacza tutaj ceny, chociaż za dobrą świeczkę trzeba sporo zapłacić, ale bardziej chodzi o jakość. Większość świec i wosków dostępnych w supermarketach cechuje się tanim materiałem z jakiego została wykonana. Najczęściej w składzie możemy zobaczyć parafinę, pozyskiwaną z ropy naftowej, co powoduje, że świeczka bardziej dusi, niżeli pachnie, a dodatkowo uwalnia toksyny zamiast zapachu, który mógłby korzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Często też w produktach tego typu możemy spotkać w składzie zwierzęce kwasy tłuszczowe, ci nie koniecznie jest rozsądne i etyczne. Warto więc wybierać produkty pochodzenia roślinnego i naturalnego, które stworzone są z wosku pszczelego lub sojowego.

Woski zapachowe

Woski zapachowe Country Candle to oryginalny pomysł na prezent. Biorąc pod uwagę, że są to niewielkie produkty, tańsze od świec, można stworzyć z nich ciekawą kompozycję i podarować komuś bliskiemu na różne okazje. Sam w sobie wosk, nie wywoła efektu WOW. Jak więc przygotować prezent, aby oczarował mamę, tatę, babcię, albo przyjaciela?

Zamów od 3 do 5 różnych rodzajów wosków zapachowych Country Candle. Otrzymane produkty włóż do wiklinowego koszyczka, albo małej drewnianej skrzynki wyłożonej siankiem dekoracyjnym. Całość zapakuj w przezroczystą folię lub celafon i obwiąż wstążeczką. Prezent uzupełnij o kominek, który będzie niezbędny do tego, aby poczuć niesamowity zapach, jaki dają woski Country Candle.

Prezent na dzień babci i dziadka

Prezenty dla dziadków to coś specjalnego. I nie chodzi o sam podarunek, ale także o reakcje, w końcu dziadkowie nie oczekują niczego, a sama laurka potrafi doprowadzić ich do łez i wzruszenia, szczególnie gdy wręcza je małe dziecko. Jeżeli Ty i Twój maluch lubicie kreatywne zabawy, poza laurka można wykonać proste prezenty z wosku, z których zarówno babcia jak i dziadek bardzo się ucieszą. W pracy plastycznej możecie wykorzystać zwykłą świecę, ale o wiele bardziej efektowne będą woski Country Candle, głównie z uwagi na swój piękny zapach. Z rozgrzanego wosku wystarczy uformować, albo odlać kształt w formie serca, w formie koła czy jakimkolwiek innym i ozdobić go kolorowymi napisani, ziarnami, kwiatami czy czymkolwiek co przyjdzie Wam do głowy. Całość wystarczy owinąć bezbarwną folią albo umieścić w pudełku wysypanym płatkami róż i prezent gotowy.

You may also like

Leave a reply

More in Wnętrza