Meble

Stoły cateringowe 240 – przegląd polecanych modeli

Stoły cateringowe 240 cm to jedne z większych modeli dostępnych na rynku. Mają one bardzo szerokie zastosowanie i w ofercie znajdziemy wiele ciekawych modeli. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym przeglądem najlepszych modeli stołów cateringowych 240 cm.

Prostokątny stół cateringowy 240 cm od producenta FocusGarden

Jednym z najpopularniejszych modeli wśród stołów cateringowych 240 jest właśnie prostokątny stół cateringowy. Jest on przeznaczony zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu chętnie jest wykorzystywany zarówno do organizacji imprez plenerowych takich jak urodziny lub festyn, ale także do domowego grillowania w ogrodzie lub większych spotkań rodzinnych w domu. Bez problemu pomieści on 12 osób. W ofercie prostokątnych stołów cateringowych znajdziemy te o szerokości 74 centymetrów i wadze 21 kilogramów. Inni producenci często zaproponują nawet szerokość stołu 90-centymetrową – wybór jest uzależniony od wykorzystania i indywidualnych preferencji. Ich zaletą jest przede wszystkim możliwość składania i łatwego przechowywania. Złożenie do niewielkich rozmiarów również ułatwia ich transport w przypadku organizacji imprez plenerowych czy wyjazdów na camping. W przypadku wyboru prostokątnego stołu cateringowego warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, grubość blatu i metalowych profili. Ze względu na to, że jest to stół używany bardzo często na zewnątrz, powinien być on w 100 procentach wodoodporny i łatwy w czyszczeniu.

Stół składany 240 cm w walizkę

Bardzo ciekawą propozycją jest również wybór stołu składanego w walizkę. Jest to stół bardzo praktyczny i lekki, a jego konstrukcja wykonana jest ze stali, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Umożliwia to bardzo łatwe jego złożenie w ergonomiczną walizkę, co jeszcze bardziej ułatwia transport. To rozwiązanie jest bardzo chętnie wykorzystywane przez osoby posiadające kampera i lubiące dużo czasu wakacyjnego spędzać w trasie. Także wiele firm organizujących imprezy plenerowe lub wypożyczające sprzęt cateringowy bardzo chętnie korzysta ze stołu cateringowego składanego walizkę ze względu na jego niską wagę, łatwość przechowywania oraz lekkość. Co bardzo ważne to fakt, że stół jest bardzo wytrzymały i bez najmniejszego problemu przetrwa wiele sezonów. Przy jednym stole bez problemu może usiąść 12 osób, natomiast po złożeniu stołu w walizkę jego wymiary nie przekraczają 120 cm szerokości i 76 cm wysokości przy grubości „walizki” wynoszącej zaledwie 9 centymetrów. Oznacza to, że praktycznie w jeden samochód dostawczy zmieścimy nawet kilkanaście stołów cateringowych do obsługi większego festynu dla setek osób.

You may also like

Leave a reply

More in Meble