Meble

Narożniki jako pomysł na oddzielenie przestrzeni loftowej

Narożniki do loftów

Czasy ustawiania mebli wypoczynkowych wyłącznie pod ścianą, zdaje się minęły bezpowrotnie. W wielu przestrzeniach mieszkalnych o dużych powierzchniach, jak np. lofty, czy salony na otwartych poddaszach, coraz częściej narożnik zajmuje centralne miejsce, odgradzając w pewien sposób poszczególne strefy salonu. Naszym zdaniem, takie salony prezentują się bardzo oryginalnie i czynią przestrzeń pomieszczenia znacznie ciekawszą.

Duży narożnik do salonu w każdym stylu

Duży narożnik, odpowiednio umiejscowiony w salonie, w towarzystwie stolika i miękkiego dywanu, może np. naturalnie wyznaczać strefę wypoczynkową. Mimo braku ściany, czy innego separatora, tak oddzielona przestrzeń będzie w wizualny sposób stanowiła odrębną całość wewnątrz salonu. Wiele ciekawych propozycji takich narożników, począwszy od stylu minimalistycznego, poprzez retro, vintage, aż do stylu industrialnego można znaleźć w ofercie marki Gala Collezione – https://www.galameble.com/narozniki/. Warto podkreślić, że są to meble tworzone z dbałością o każdy detal, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, jak i standardom luksusowych wnętrz. W odróżnieniu od mebli ze znanych sieciówek, charakteryzują się one także niepowtarzalnym stylem i możliwością personalizowania poszczególnych elementów mebla, co stwarza wiele możliwości aranżacyjnych.

Trzy narożniki, wiele aranżacji

Do wnętrz nowoczesnych, zaprojektowanych w stylu minimalistycznym, świetną propozycją będzie narożnik Plaza z funkcją relaksu, skonfigurowany z elementów systemu modułowego Plaza. Modułowość pozwala na łatwe dopasowanie rozmiaru mebla podczas zakupu do do wymiarów naszego salonu. Spersonalizować można także kolor i materiał obicka, jak i sam kształt mebla.

W poszukiwaniu narożnika do pomieszczeń klasycznych i eleganckich, ale także z nutką nowoczesności, można pokusić się o coś naprawdę luksusowego, jak narożnik Nicea. Butelkowa zieleń pikowanej tkaniny współgra idealnie z drewnianą listwą wykończeniową, ale podobnie jak większość mebli marki Gala Collezione, narożnik można spersonalizować, dobierając kolor i materiał obicia, wybarwienie listew, czy decydując się na zakup opcjonalnych zagłówków.

Dla entuzjastów pomieszczeń w stylu retro, idealnym rozwiązaniem może być narożnik Voss. To prawdziwa perełka w kolekcji marki Gala Collezione, reprezentująca tzw.  “uszaki”. Jest to uroczy narożnik na wysokich, drewnianych nóżkach i z charakterystycznym dla stylu retro pikowaniem, dostępny w wielu opcjach kolorystycznych. Jego oparcie zaokrągla się przy bocznych krawędziach, przypominając wielkie uszy, co jest niezwykle oryginalnym efektem designerskim. Ten kształt gwarantuje także dużą wygodę podczas użytkowania narożnika. Do narożnika skompletować można fotele, taborety i szezlongi z tej samej linii.

You may also like

Leave a reply

More in Meble