Wnętrza

Dlaczego warto zastosować fototapetę 3D?

Fototapety 3D są świetnym dodatkiem, dzięki któremu możemy uzyskać wspaniały efekt praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mogą przedstawiać piękny górski krajobraz, geometryczne kształty albo nadmorską plażę. Nie sposób wymienić wszystkich pięknych wzorów, warto je jednak zobaczyć na własne oczy: https://sklep.foteks.pl/fototapety-81-d-przestrzenne.html.

Dodatek taki jak fototapeta 3D umożliwia tworzenie iluzji przestrzennej. Przyklejając ją w dowolnym pokoju, można optycznie powiększyć przestrzeń oraz nadać jej dodatkowej głębi. Najlepiej tego rodzaju produkty sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, ale również właściciele mieszkań tradycyjnych decydują się na dekorację taką fototapetą.

Jakie są dostępne wzory i motywy fototapet 3D?

W obecnych czasach wzory i motywy fototapety 3D są praktycznie nieograniczone. Możemy zdecydować się na wybór jednej z dostępnych na stronie sklepu internetowego albo wgrać własne zdjęcie, które zrobiliśmy podczas wakacji, spaceru w lesie czy wypoczynku w górach. W ten sposób zyskamy produkty niestandardowe i niespotykany nigdzie indziej.

Bardzo dobre wrażenie na wszystkich odwiedzających nasz dom lub biuro firmy robi fototapeta 3D wykonana w postaci widoku z okna. Cały czas dużą popularnością cieszą się również produkty posiadające motywy górskich krajobrazów, morskich pejzaży czy wąskich miejskich uliczek.

Fantastycznym pomysłem są również geometryczne wzory. Te większe w jednolitych barwach, posiadające odcień błękitu czy szarości doskonale pomagają powiększyć małą przestrzeń. Natomiast gdy zdecydujemy się na ciemniejsze i kontrastowe kolory, będziemy mogli w ten sposób pomniejszyć ścianę.

W jakim miejscu można umieścić fototapetę 3D?

Fototapety 3D są świetnym rozwiązaniem do praktycznie każdego pomieszczenia, ale pod warunkiem, że dobrze rozplanujemy przestrzeń, na którą będziemy ją umieszczać.

Produkty te świetnie pasują do:

  • salonów,
  • sypialni,
  • pokojów dziecięcych,
  • kuchni,
  • pomieszczeń biurowych,
  • restauracji,
  • hoteli,
  • a nawet łazienek.

Wybierając odpowiednią fototapetę, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wysoką jakość materiału, dzięki czemu będzie ona pięknym elementem wystroju przez kilkanaście lat. To modne rozwiązanie pomoże osiągnąć niepowtarzalny efekt oraz stworzyć zapierający dech w piersiach widok w dowolnym pokoju w mieszkaniu czy biurze firmy.

Gdzie zamówić dobre fototapety przestrzenne?

Fototapety 3D, które optycznie pomogą powiększyć wnętrze, znajdują się w ofercie naszego sklepu Foteks. Oferujemy przepiękne motywy, przestrzenne grafiki oraz różnego rodzaju wzory 3D.

Na życzenie klienta wykonujemy także wydruk przesłanego zdjęcia. Wystarczy tylko załadować fotografie, wybrać rodzaj wydruku, podkład fototapety oraz ustalić szerokość i wysokość. Istnieje także możliwość wykonania bezpłatnej próbki w formacie A4.

You may also like

Leave a reply

More in Wnętrza