Dom i ogród

Dywaniki

W obecnych czasach dbamy szczególnie o podłogę. Wybieramy piękne panele do salonów lub kafelki do kuchni. Czasem jednak goła podłoga sprawia, że jest nieprzyjemnie chłodno w stopy. Co zrobić, jeśli nie chcemy zasłaniać całej podłogi wielkim, nieporęcznym do czyszczenia dywanem?

Zawsze można pomyśleć o mniejszych dywanach chodnikowych! To idealne rozwiązanie, jeśli chcemy na przykład położyć go na zimnych kafelkach w łazience, gdzie gorące ciało spod prysznica narażone jest na działanie chłodnej podłogi. Idealne produkty mają w Teppi!

Dlaczego warto kupić produkty od Teppi?

  • Szeroki wybór kategorii – każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępny jest cały wachlarz chodników dywanowych dla dzieci lub dedykowane innym pomieszczeniom niż pokój dziecięcy, na przykład kuchnia czy łazienka.
  • Bogactwo kolorów – różnorodna gama barw pozwala na dobranie odpowiedniego produktu do określonego wnętrza, ale również gustu kupującego czy użytkującego.
  • Przystępne ceny – w stosunku do jakości dywanów chodnikowych od firmy Teppi ceny są niewiarygodnie niskie.
  • Trwałość – dobranie dobrej jakości materiałów i nici do stworzenia produktów pozwala na ich długą żywotność.
  • Szerokie zastosowaniechodnik dywanowy odnajdzie się w każdym pomieszczeniu – przed domem jako wycieraczka, na przedpokoju jako miejsce na buty, w łazience jako antypoślizgowe i ciepłe miejsce, by móc bezpiecznie wyjść spod prysznica.
  • Sprzedaż wysyłkowa – nie trzeba być z Bytomia, by zakupić coś od Teppi. Kilka kliknięć wystarczy, żeby zamówić idealny chodnik dla siebie!

Dlaczego dywan chodnikowy jest potrzebny w Twoim domu?

  • Goła podłoga wygląda dobrze, ale tylko na pokaz. Wiadomo jednak, że dom i jego wnętrze mają być funkcjonalne. Jeśli masz dzieci, doskonale wiesz, że bez chodnika dywanowego ani rusz! Dlaczego? Choćby dlatego, że dzieci lubią bawić się na podłodze. Nie będzie to przyjemne ani korzystne dla ich zdrowia, jeśli będą dokazywać wspólnie na gołej podłodze. Dywanik z elementami drogi bądź z motywem ze znanej bajki na pewno ucieszy oko Twojego malucha i sprawi, że chętniej będzie bawić się właśnie na dywaniku. Dzięki kupnie takiego dywanika swojej pociesze mamy obustronną korzyść – mamy pewność, że nie przeziębi się od chłodnej podłogi, a ono jest szczęśliwe, bo ma dywan chodnikowy z dziecięcymi motywami zakupiony specjalnie dla niego.
  • W łazience takie rozwiązanie też jest bardzo funkcjonalne. Łazienka jest miejscem, w którym idąc pod prysznic nie dbamy o to, by mieć kapcie na stopach. Kapcie izolują ciepłe stopy od chłodnej podłogi, ale w przypadku chęci brania prysznica sprawa wygląda na bardziej złożoną. Na chłodnych płytkach powinien być jakiś mały, przytulny chodnik dywanowy, który stanowiłby idealną barierę między stopami a podłogą po wzięciu prysznica.
  • W kuchni również to rozwiązanie zdaje się być nieocenione. Wyobraźmy sobie, że w środku nocy mamy chęć podjeść coś z lodówki. Rzadko kto o tak późnej porze skupia się na tym, by włożyć ciepłe kapcie przed wyprawą do kuchni na nocne łowy. A co, gdybyśmy położyli taki dywan chodnikowy przy lodówce albo przy krześle, przy którym zaspani spożywalibyśmy przekąski? Wtedy chłodna podłoga nie rozbudziłaby nas na tyle, żeby nie móc zasnąć po nocnym podjadaniu.
  • Chodnik dywanowy jako wycieraczka, nie tylko przed domem, to strzał w dziesiątkę. Co, jeśli lubimy wieszać pranie na balkonie czy tarasie nawet jesienną i zimową porą? Wiadomo, że warunki atmosferyczne o tych porach roku nie sprzyjają utrzymywaniu czystości w mieszkaniach, jednak można temu zaradzić. Połóż ten dywan chodnikowy przy wejściu do domu i przed wejściem do niego wytrzyj w niego buty. Dzięki temu nie zabierasz brudu z tarasu do wnętrza.

Zakup chodnik dywanowy już dziś!

You may also like

Leave a reply

More in Dom i ogród